Věrnostní program Cashback - Z každého nákupu peníze zpět

Vážení příznivci badmintonu a vlastně dnes už i jiných sportů,

 

Stali jsme se součástí velkého nákupního společenství Cashback Card. Pokud si od nás vezmete zdarma věrnostní kartu, dostanete peníze zpět z každého nákupu nejen u nás, ale i u spousty dalších partnerů ve 47 zemích světa. Výhody můžete čerpat jak v kamenných obchodech, tak u online partnerů. V ČR mezi ty největší partnery patří např. Insportline, Bezvasport, Tescoma, Tchibo, Sportissimo, Sconto, Kika, Humanic, OMV, Booking.com, Office Depot, Slever, dále restaurace, hotely, obchůdky, řemeslníci, účetní, atd atd. Dále jsou partnery i sportovní kluby (v ČR fotbalová Slavia Praha, basketbalový klub JIP Pardubice, v zahraničí třeba fotbalový Rapid Vídeň).

 

Abyste mohli čerpat své výhody - peníze zpět z každého nákupu, čerpat další slevy, tak se musíte zaregistrovat. Řekněte si o naší VIP kartu. Pošlete nám (i bez nákupu) jméno a příjmení, adresu vč.PSČ, dat.nar. tel a email. My vás zdarma zaregistrujeme a můžete začít využívat své výhody.

Taky jsme otevřeli prodejnu - naše výrobky, suvenýry, dárky, atd. můžete vidět v našich nových prostorách - Korytná 3, 100 00 Praha 10. Než se k nám vydáte, doporučujeme ověřit, zda jsme na místě. Tel. 608 823 411.

Už se na Vás těšíme.